Masz aparat. Jesteś twórcą.

Koncepcja kampanii na 10-lecie Akademii Nikona w Polsce.

Masz aparat. Jesteś twórcą.

Akademia Nikona od 2009 roku organizuje kursy i warsztaty fotograficzne, w których udział wzięło już kilkanaście tysięcy uczestników. Działa w ramach międzynarodowej sieci szkół fotograficznych Nikon School. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i znanych fotografów.

Na 10-lecie Akademii opracowaliśmy koncepcję kampanii wizerunkowej online „Masz aparat. Jesteś twórcą”. Jej główny przekaz to zachęta do myślenia o sobie – jako o twórcy. 

Osią kampanii stał się cykl „Dziesięciolecie Twórców”. Przedstawiał uczestników szkoleń Akademii, osoby reprezentujące różne podejścia do fotografii, różne zainteresowania i różne pokolenia. Łączy je pasja. I to, że doskonalą umiejętności z Akademią Nikona.

Dotarcie do prawdziwych historii pozwoliło pokazać fotografowanie jako sposób na wyrażenie siebie, na pracę, na relacje z bliskimi. A Akademię Nikona prezentuje jako markę, która daje znacznie więcej niż techniczny know-how. Która jest partnerem – często wieloletnim! – rozwijających się z sukcesami twórców.

Maciej Sawicki, Creative Concept Designer w White Bits


Na potrzeby kampanii powstał landing page z historiami twórców i harmonogramem wydarzeń na 10-lecie, w tym bezpłatnych warsztatów.

10-lat-Akademii-Nikona

Komunikacja prowadzona była na Facebooku (w tym ogólnodostępne edukacyjne live’y), Instagramie i nowo uruchomionym kanale Akademii Nikona na LinkedIn

Skontaktujmy się

Zostaw prośbę o kontakt. Nasz konsultant skontaktuje się, by porozmawiać o rozwiązaniu dla Twojego biznesu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego wyżej adresu e-mail i numeru telefonu przez White Bits sp. z o.o. w celu nawiązania bezpośredniego kontaktu.