Nowa współpraca: DOM 3E & WhiteBits

Wspieramy komunikację i sprzedaż DOM 3E & SYSTEM 3E

Nowa współpraca: DOM 3E & WhiteBits

Wraz z rozpoczęciem nowego roku rozpoczęliśmy współpracę z DOM 3E – twórcą innowacyjnej w skali świata technologii budowlanej SYSTEM 3E z wykorzystaniem perlitu, ekologicznego i energooszczędnego materiału. W ramach współpracy będziemy odpowiedzialni za:

  • stworzenie strategii komunikacji na rynki: Polska, Hiszpania, Portugalia, Holandia,
  • koncept i część egzekucyjną kampanii wizerunkowej,
  • kampanie płatne z mocnym naciskiem na lead generation.

,, Z ogromną przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie współpracy z DOM 3E & SYSTEM 3E – organizacją, która rewolucjonizuje branżę budowlaną w Polsce i poza jej granicami. Przed nami ciekawe wyzwanie strategiczne, w którym będziemy mierzyć się z dotychczasowymi przekonaniami konsumentów o budowie własnego domu i tym, jakie emocje kryją się za podejmowanymi decyzjami przy wyborze technologii.” – mówi Anna Prokop, Digital Marketing Consultant w WhiteBits. 

„Rozwijanie się poza utartą ścieżkę komunikacji, która długo dominowała w branży budowlanej, jest priorytetem dla naszych marek. Współpraca z Agencją White Bits otwiera nam nowe możliwości, pozwalając eksplorować innowacyjne podejścia w tym obszarze. Chcemy pokazać, że budowa domu może być doświadczeniem o wyjątkowej jakości, szczególnie dla odbiorców z segmentu premium.

Celem wspólnych działań będzie nie tylko promocja produktów, ale także edukacja rynku i podnoszenie świadomości na temat zrównoważonego budownictwa oraz kluczowego znaczenia customer experience w procesach budownictwa. Dążymy do tego, aby DOM 3E stał się symbolem innowacji i zaufania, a technologia SYSTEM 3E przyjęła status standardu w branży.” – podkreśla Weronika Kopicka, Head of marketing w DOM 3E i SYSTEM 3E.

Pierwsza odsłona kampanii już w marcu.

Skontaktujmy się

Zostaw prośbę o kontakt. Nasz konsultant skontaktuje się, by porozmawiać o rozwiązaniu dla Twojego biznesu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego wyżej adresu e-mail i numeru telefonu przez White Bits sp. z o.o. w celu nawiązania bezpośredniego kontaktu.