TERAZ Nowa Matura

Nowa matura na TikToku - czyli kluczowa kampania roku wydawnictwa Nowa Era.

TERAZ Nowa Matura

Słyszeliście hasło NOWA MATURA?

My odmieniamy je przez wszystkie przypadki, realizując kampanię TERAZ Nowa Matura dla wydawnictwa Nowa Era.

TERAZ Nowa Matura to nowatorskie materiały łączące publikacje z cyfrowym wspomaganiem nauki. W ramach kampanii skierowanej do przyszłorocznych maturzystów odpowiadamy za koncepcję komunikacji i realizację – od key visuali, poprzez kreacje, strategię, po działania płatne.

Kampania obejmuje Instagram, Facebook oraz TikTok, na którym uruchomiliśmy nowe konto na potrzeby projektu oraz odpowiadamy za content, współprace z influencerami i kampanie płatne.

Według Magdaleny Domaszuk, Project Manager, projekt jest wymagający, intensywny, a jednocześnie przynosi wiele radości. To komunikacja z młodym odbiorcą, przyszłorocznym maturzystą, dlatego tak ważna jest precyzja w planowaniu dynamiki działań – od fazy teaserowej, realizowanej jeszcze w wakacje, poprzez intensyfikowanie działań i aktywacje w kolejnych miesiącach.

Co ciekawe, tu sporo działamy ,,w terenie”, np. realizując materiały tiktokowe podczas Salonów Maturzystów w całej Polsce. 

,,Dzięki White Bits z sukcesem przecieramy szlaki w dotarciu do młodego odbiorcy naszego nowego produktu.
Cenimy doskonałą komunikację i wysoką czułość na potrzeby klienta. Ponadto: imponująca kreatywność oraz duża dynamika i elastyczność działania!”

Magdalena Grabowska, Dyrektor Redakcji Nowej Ery

Skontaktujmy się

Zostaw prośbę o kontakt. Nasz konsultant skontaktuje się, by porozmawiać o rozwiązaniu dla Twojego biznesu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego wyżej adresu e-mail i numeru telefonu przez White Bits sp. z o.o. w celu nawiązania bezpośredniego kontaktu.