Ponownie wygraliśmy przetarg Wyższych Szkół Bankowych!

Już po raz trzeci będziemy odpowiadać za kampanię wizerunkową WSB.

Ponownie wygraliśmy przetarg Wyższych Szkół Bankowych!

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od kilku lat marka realizuje ogólnopolskie kampanie wizerunkowe z udziałem influencerów. Tegoroczny przetarg ponownie wygrał zespół White Bits; nasza oferta została oceniona najwyżej spośród 9 złożonych w przetargu. Planowane działania obejmą m.in. intensywną komunikację na TikToku, Instagramie i kampanię mediową.

Anna Śnieżko z TEB Akademia, lider projektu po stronie WSB i prowadząca przetarg:

,,W tym roku Wyższe Szkoły Bankowe po raz piąty angażują do współpracy influencerów. Chcemy, żeby kampania pokazała praktyczność naszych studiów. Postanowiliśmy skoncentrować się na kanale, którego potencjał dopiero eksplorujemy, czyli na Tik Toku, wsparciem będzie Instagram.

Do przetargu zaprosiliśmy 9 agencji. Oferty analizowaliśmy wewnętrznie, zachowując do pewnego etapu ich anonimowość, żeby nie sugerować członkom zespołu decyzyjnego żadnej z firm.

Co nas przekonało do wyboru koncepcji White Bits?

Przede wszystkim zrozumienie naszej grupy docelowej, trafne insighty, propozycje wykorzystania wielu formatów i narzędzi, jakie dają Tik Tok i Instagram oraz dobór influencerów. Mamy nadzieję, że będzie to kolejny rok owocnej współpracy i sukces kampanii influencer marketing dla Wyższych Szkół Bankowych.”

,,Zaproszenie do udziału w przetargu na kampanię dla marki Wyższe Szkoły Bankowe, trzeci raz z rzędu traktuję jako najlepszą rekomendację i wyróżnienie za pracę, którą wykonaliśmy jako White Bits do tej pory.”

Anna Prokop – Account Team Leaderka w White Bits

,,Naszemu zespołowi towarzyszyły duże emocje: chcieliśmy pokazać świeże i kreatywne spojrzenie na brief, a jednocześnie zaznaczyć naszą solidną strategiczną wiedzę oraz zrozumienie grupy docelowej. Mamy poczucie, że to się udało i to daje nam ogromne poczucie satysfakcji.” – podkreśla Anna Prokop.

Kampania potrwa od czerwca do września 2022 roku.

Skontaktujmy się

Zostaw prośbę o kontakt. Nasz konsultant skontaktuje się, by porozmawiać o rozwiązaniu dla Twojego biznesu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego wyżej adresu e-mail i numeru telefonu przez White Bits sp. z o.o. w celu nawiązania bezpośredniego kontaktu.