Opiekujemy się markami
zmieniającym się cyfrowym świecie.

dowiedz się więcej

CO ROBIMY?

Wspieramy marki na każdym etapie budowania efektywnej obecności online - od strategii po realizację kampanii w social media.

JAK TO ROBIMY:

Nagrody i honory

Zdobywanie nagród nie jest naszym celem. Jednocześnie uznanie ze strony branży to powód do dumy. Świadczy też o jakości efektów naszej codziennej pracy.

Z KIM PRACUJEMY?

Wspieramy marki na każdym etapie budowania efektywnej obecności online - od strategii po realizację kampanii w social media.

JAK PRACUJEMY?

wnikamy

Zadamy Ci dużo pytań, także tych niewygodnych. Zorganizujemy wspólne warsztaty. Poświęcimy wiele uwagi by dobrze zrozumieć Twój biznes, wyzwania i odbiorców.

łączymy strategię z kreatywnością

Najnowsze i najlepsze narzędzia to... nadal tylko narzędzia. Gdy towarzyszy im strategia i pomysł - wtedy zaczyna się magia.

planujemy długofalowo

I tak działamy. Proponujemy rozwiązania, które wzmacniają markę, dają konsumentom unikatowe doświadczenia, budują społeczność klientów-ambasadorów.

ZESPÓŁ WHITE BITS

Bitsletter

Dawka inspiracji i obserwacji od teamu White Bits dostarczane na najlepsze skrzynki mailowe. Zero spamu, tylko dobre treści.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowościach i promocjach w serwisie „WHITE BITS”, przesyłanych przez WHITE BITS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem newslettera i Polityką prywatności oraz akceptuję ich postanowienia.